Sete Rios i Przyjaciele w Nietocie

Zapraszamy na karnawałową noc we wrocławskim klubie Nietota! W sobotę 14 stycznia będzie tam bardzo gorąco!

Szkoła Samby wraz z przyjaciółmi gwarantują tropikalne temperatury i zabawę w brazylijskim stylu. Gościć będziemy reprezentację grupy Samba Universo (Drezno), Leo Vilhena wraz z zespołem Tubatuka (Warszawa), Juniora Arto (Kraków) oraz wokalistów z wrocławskiego zespołu MTB.

Szykuje się dużo batucady i klasyki samby!
Ps. na naszym koncercie Junior Arto wystąpi w roli wokalisty, ale jest on też świetnym instruktorem tańca – sprawdźcie koniecznie jego warsztaty w ten weekend, będzie to idealna rozgrzewka przed imprezą (więcej informacji na Facebook’u)

Sete Rios i Przyjaciele
Sobota 14 stycznia
klub Nietota (ul.Kazimierza Wielkiego 50, Wrocław)
start 22:30
wstęp wolny