Grupa otwarta

Grupa otwarta to zajęcia dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, można do niej dołączyć w dowolnym momencie!

Spotykamy się w każdy wtorek w godzinach 19-21 na salce przy ul. Kazimierza Wielkiego 29a we Wrocławiu (zobacz mapkę w zakładce Kontakt).

Aby dołączyć do grupy nie potrzeba żadnego doświadczenia w grze na instrumentach muzycznych, ale zalecane jest uczestniczenie w Zajęciach Wprowadzających.

W czasie zajęć poznajemy podstawy techniki gry na brazylijskich instrumentach: caixa, repinique, tamborim, chocalho, surdo. Oprócz techniki i rytmów na bębnach, poznajemy ćwiczenia rozwijające poczucie rytmu i koordynację.

W programie grupy, oprócz ćwiczeń technicznych, znajduje się także bateria show (czyli popisowa aranżacja grupy perkusyjnej) oraz klasyczne samby w łatwych do opanowania aranżacjach.

Uczestnicy otrzymują dostęp do cyfrowego archiwum zawierającego zapis poznawanego materiału oraz nagrania audio i wideo.

Po opanowaniu podstawowego programu i technik gry, uczestnicy mogą zacząć uczestniczyć w koncertach. Poznanie fundamentalnych zasad batucady, pozwala także brać udział w licznych sambowych imprezach w Polsce i Europie.

CENNIK ZAJĘĆ:
* pojedynczy warsztat Zajęcia Wprowadzające 20zł
* karnet na 4 kolejne Zajęcia Wprowadzające 60zł
* pojedynczy warsztat Grupa Otwarta 30zł
* karnet na 4 kolejne Grupa Otwarta 100zł
* pojedyncze wejście na Zajęcia Wprowadzające i Grupę Otwartą 40zł
* karnet na 4 kolejne Zajęcia Wprowadzające i Grupę Otwartą 140zł

Zapisy oraz więcej informacji: seteriossamba@gmail.com lub tel. 666 044 425